Biz Kimiz

Söz Danışmanlığın hikayesi hakkında bilgi edinin.

Söz Danışmanlık

2003 yılında, “yaşamın farkında ve yaşama duyarlı çocuklar yetişmesine katkıda bulunmak için” sloganı ile çıktığımız yolculukta 25 Kurumsal Marka, 5 Müze, 12 Sivil Toplum Örgütü için yerel, ulusal, dönemsel ve uzun soluklu projeler geliştirdik. Markalar ve çocukları buluşturan projelerin yanında, araştırmalar ve yayınlar yaptık. 2015 yılında çalışma alanlarımıza Psikolojik Danışmanlık hizmetlerini ekledik.

Markalarla çalışma deneyimlerimizi genişletmeyi, geliştirmeyi ve dönüştürmeyi hayal ettik. Markalar için araştırma modelleri geliştirmek, markaya ait arketipleri analiz etmek, tüketicinin bilinçdışı süreçlerine yönelik toplanan verileri analiz ederek içgörüler oluşturmak, bu içgörüleri, özel stratejilere ya da hikayelere dönüştürmek amacıyla 2020 yılında Two Point Zero adı altında marka ajansımızı kurduk.

Dünyanın hızlı değişimine paralel olarak, bireyleri, girişimleri ve markaları yeni bir geleceğin beklediğini, geleceğin, yeni düşünme biçimlerini ve farklı donanımları gerektirdiğini gördük. Bireyleri, girişimleri, markaları dünyanın bu yeni versiyonuna hazırlamak, bireylerin öğrenme yolculuğuna rehberlik etmek, girişimlerini desteklemek, markalarına derin bir bakış kazandırmalarını sağlayacak beceriler kazandırmak amacıyla online eğitim platformu Akademi 2.0’ı kurduk.

Projelerimizi, uzmanlık alanlarımız olan psikoloji ve sosyoloji temelinde tasarlarken, nörobilimin ve dijital teknolojinin sunduğu yeni bilgi ve donanımlarla kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Bizi tanıyın